WA-PRO

Programy Asseco WAPRO to komplet aplikacji do zarządzania w małych i średnich przedsiębiorstwach, wspierający pracę działów: sprzedaży, finansów i księgowości, kadr oraz pracowników mobilnych. Oprogramowanie Asseco WAPRO można wykorzystać w każdej branży, systemy cechuje prosta instalacja, łatwa konfiguracja i intuicyjna obsługa. Programy są stale rozwijane i udoskonalane zgodnie z rosnącymi potrzebami Klientów, aby stanowiły nowoczesne narzędzia do zarządzania współczesną firmą.

 Zarządzanie firmą w oparciu o programy WA-PRO cechuje:

  • wysoka jakość relacji z klientami  
  • wygodne i sprawne kontakty zewnętrzne
  • ład, porządek oraz automatyzacja pracy
  • pomoc w podejmowaniu właściwych decyzji biznesowych

Wybór programu

Systemy Asseco WAPRO dostępne są w liniach produktowych przeznaczonych dla różnej wielkości firm. Linie różnią się między sobą liczbą wchodzących w skład modułów i funkcjonalnością. Rozpoczynając pracę na Asseco WAPRO START można łatwo, wraz z rozwojem przedsiębiorstwa, migrować do bogatszej funkcjonalnie linii Asseco WAPRO BIZNES czy najbardziej rozbudowanej linii Asseco WAPRO PRESTIŻ wyposażonej w możliwości analiz. Linie produktowe pozwalają na wybór najodpowiedniejszego pakietu do zarządzania, zgodnie z wielkością i potrzebami firmy.
 

Rozbudowa

Wraz ze wzrostem przedsiębiorstwa istnieje możliwość zwiększenia funkcjonalności programów i przejścia do bardziej zaawansowanej linii a także rozbudowania użytkowanego systemu informatycznego Asseco WAPRO poprzez dokupienie licencji na kolejne stanowiska. Programy, które pracowały dotychczas na pojedynczych stanowiskach, można w zależności od nowych potrzeb rozbudować tak, aby współpracując między sobą tworzyły kompleksowy system do zarządzania firmą.
 

Bezpieczeństwo

Programy Asseco WAPRO pozwalają na ochronę danych przed dostępem osób niepowołanych poprzez możliwość zdefiniowania systemu haseł i identyfikacji użytkownika. Aplikacje wyposażone są w moduł do kontroli i autokorekty danych oraz w mechanizm tworzenia skompresowanych zapasowych kopii.

Szczegółowy i zawsze aktualny opis systemów  Asseco WAPRO jest dostępny na stronie producenta: www.wapro.pl

Firma MEGA.COM jako Partner Asseco WAPRO świadczy usługi związane ze sprzedażą i wdrażaniem oprogramowania Asseco WAPRO

 Jeśli są Państwo zainteresowani otrzymaniem materiałów informacyjnych , wersją demo bądź prezentacją oprogramowania prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego.

Ostatnia aktualizacja (wtorek, 19 kwietnia 2011 15:17)

 
Find the Best Web Hosting which offers reliable service and top quality support
LogowanieGościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 11 gości 
Porady

Jak wprowadzić fakturę z hurtowni AstraZeneca

Aby wprowadzić fakturę z AstraZeneca należy zaktualizować posiadany system informatyczny. Najnowsze aktualizacje zawierają funkcje umożliwiające wykonanie samorozliczenia VAT i wygenerowania faktury wewnętrznej.