Serwis zdalny

      Serwis zdalny polega na umożliwieniu podjęcia czynności serwisowych naszemu informatykowi na komputerze klienta za pośrednictwem sieci internet. Metoda jest w pełni kontrolowana przez klientów, gdyż to klient wywołuje połączenie z naszym serwisem. Zdecydowanie skraca to czas reakcji serwisowej, oraz pozwala nam obsługiwać klientów bez względu na ich lokalizację (jedynym warunkiem jest dostęp komputera klienta do sieci internet). Nie bez znaczenia jest również niższy koszt usług ze względu na brak kosztów dojazdu.


Proszę pobrać i rozpakować na swoim komputerze aplikację serwisu zdalnego: helpdesk
Proszę się nie przejmować ewentualnymi ostrzeżeniami programów antywirusowych. Są to standardowe komunikaty ostrzegające przed usługami zdalnymi. Połączenie z naszym serwisem odbywa  się  w sposób kontrolowany, na ekranie Państwa komputera widać wszystkie czynności a nawet można w nich uczestniczyć, więc nie ma obaw o działania poza Waszą kontrolą. Przed wywołaniem połączenia proszę o kontakt telefoniczny w celu ustalenia szczegółów wykonania usługi.
Po uruchomieniu pobranego pliku ukaże się nazspujący ekran:

Dwukrotne kliknięcie na napisie "Kliknij dwukrotnie aby nawiązać połączenie" spowoduje, iż Państwa komputer będzie "widoczny" dla serwisu. Teraz aż do zakończenia sesji nasz serwisant ma możliwość wykonywania czynności na Państwa komputerze. Każda wykonywana przez naszego serwisanta czynność będzie widziana na ekranie Państwa komputera. Prosimy, aby w tym czasie (chyba, że serwisant o to poprosi) nie dotykać myszki i nie używać klawiatury.

Ostatnia aktualizacja (wtorek, 19 kwietnia 2011 14:12)

 
Find the Best Web Hosting which offers reliable service and top quality support
LogowanieGościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 5 gości 
Porady

Jak wprowadzić fakturę z hurtowni AstraZeneca

Aby wprowadzić fakturę z AstraZeneca należy zaktualizować posiadany system informatyczny. Najnowsze aktualizacje zawierają funkcje umożliwiające wykonanie samorozliczenia VAT i wygenerowania faktury wewnętrznej.