enova

 System enova to najnowszej generacji oprogramowanie dla firm. Jest to w pełni zintegrowany program księgowy oraz program do zarządzania stworzony w oparciu o technologię Microsoft.NET. System enova klasyfikowany jest jako tzw. system ERP.
 
System enova oferowany jest w trzech odmianach funkcjonalnych. Dzięki temu może rozwijać się wraz z rosnącymi potrzebami Użytkownika. W takim przypadku zamiast kosztownej wymiany oprogramowania mamy do czynienia wyłącznie z rozszerzeniem funkcjonalności.
 
System enova otrzymał nagrodę dla najlepszych aplikacji pracujących z najnowszą platformą aplikacyjną Microsoft SQL Server 2005, Visual Studio 2005 oraz BizTalk Server 2006 i jest aplikacją w pełni zintegrowaną z najnowszym systemem operacyjnym firmy Microsoft Windows 7
 
System enova może być z powodzeniem wykorzystywany jako program dla biura rachunkowego,  program do kadr, program do handlu, program do księgowości, kadry i płace. System informatyczny dla firm enova można określić jako system HR, czyli Human Resources Management tj. system zarządzania personelem , system FK - system Finansowo Księgowy oraz system CRM, Customer Relationship Management - system zarządzania relacjami z klientami.

Szczegółowy i zawsze aktualny opis systemu enova jest dostępny na stronie producenta: www.enova.pl

Firma MEGA.COM jako Autoryzowany Partner enova świadczy usługi związane ze sprzedażą i wdrażaniem oprogramowania enova

 Jeśli są Państwo zainteresowani otrzymaniem materiałów informacyjnych , wersją demo bądź prezentacją oprogramowania prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego.

Ostatnia aktualizacja (wtorek, 19 kwietnia 2011 14:54)

 
Find the Best Web Hosting which offers reliable service and top quality support
LogowanieGościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 10 gości 
Porady

Jak wprowadzić fakturę z hurtowni AstraZeneca

Aby wprowadzić fakturę z AstraZeneca należy zaktualizować posiadany system informatyczny. Najnowsze aktualizacje zawierają funkcje umożliwiające wykonanie samorozliczenia VAT i wygenerowania faktury wewnętrznej.